Neden İngilizce?

İngilizce başta Amerika ve İngiltere olmak üzere, dünyanın çeşitli bölgelerinde resmi dil olarak kullanılır. İngiltere ve Amerika ile her türlü sosyal, kültürel, turistik, teknolojik ve ticari ilişki kurmak isteyen toplumlar İngilizce öğrenme çabası içindedirler. Türkiye de diğer gelişmekte olan ülkeler gibi, dünya devi olarak kabul edilen bu iki ülke ile iyi ilişki kurmak için çalışmakta ve her geçen gün İngilizce bilen kişi sayısı artış göstermektedir.

İngilizce dünyada en çok kullanılan dillerin başında gelir. Gerek kullanıldığı coğrafya, gerek kullanıcı sayısı, teknoloji ve uluslararası yazışma dili oluşu, İngilizcyi gün geçtikçe daha da önemli yapmaktadır. İngilizce bilmenin bu kadar önemli olması bütün dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de İngilizce Eğitimi veren Dil Merkezlerinin sayısını arttırmıştır. Artık İngilizce yabancı dil olmaktan çıkmıştır. İngilizce Kursu adı altında sayısız dil merkezi açılmış; İngilizce Eğitimi her geçen gün yaygınlaşmıştır.

İngilizce gibi yeni bir dil öğrenmek isteyenlerin; İngiltere ve İngiliz kültüründen haberdar olmaları, İngilizce müzik dinlemeleri, İngiliz mutfağı ve İngiltere deki hakim sosyal, kültürel ve ekonomik yapıyı irdelemeleri, sadece İngilizce için değil öğrenilen her yeni bir dil için yadsınamaz bir gerekliliktir.


Kimler İngilizce Öğrenmeli?

Günümüz koşullarında, iş hayatımızda yada özel yaşantımızda ingilizce bilmek her birey için bir gereksinim halini almıştır. İngilizce dünya çapında ortak dil olarak kabul edildiğinden geniş kitleler tarafından büyük talep görmektedir.

İngilizce, günümüzde özellikle dış ticaret ile uğraşanların, yabancı ülkeler ile ilişki kuran iş adamlarının, sürekli iş seyahatlerine çıkan üst düzey yetkililerin, büyük ve kurumsal kuruluşlarda görev almak isteyenlerin ve kendi kişisel gelişimi için dil bilmenin öneminin farkında olan bireylerin en çok ilgi gösterdiği dildir.

Türkiye pazarına hakim olma çabasında olan birçok uluslararası şirket, İngilizce bilen personel arayışı içerisine girmiştir. İşte böyle bir ortamda İngilizceye hakim olan kişiler, işe alım ve yerleşme süreçlerinde bir adım öne çıkarak bu şirketlerce tercih edilmektedir.

İngilizce bilginize uygun, değişik seviyelerde hazırlanmış İş İngilizcesi programlarımızdan size en uygun olanına başlayabilir ve iş hayatınızda daha etkin hale gelebilirsiniz.

KURSUN SÜRESİ VE BAŞLAMA TARİHLERİ:

Bu eğitimlerin süreleri konu ve programlara göre değişkendir.
Eğitim; ortalama 12-25 kişilik gruplarda, interaktif yetişkin eğitimi yöntemleriyle teorik ve uygulamalı olarak yapılır ve verilen dokümanlarla desteklenir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!